5 filmů, které musíte vidět

Vybrat 5 nejlepších filmů, které stojí za to shlédnout je opravdu velmi těžká úloha. Rád se ale tohoto úkolu ujmu a představím Vám svých 5 nej. Tady jsou:

1) Forest Gump

Myslím, že tenhle kultovní film by tu v žebříčku chybět neměl. Příběh prosťáčka Forresta z roku 1994 se stal jedním z nejznámějších a neoblíbenějších filmů vůbec. Forrest i přes své jednodušší smýšlení dosáhl neuvěřitelných věcí, možná proto se stal hrdinou našich srdcí.

2) Pretty Woman

Tenhle kousek v hlavní roli s Julií Roberts a Richardem Gerem je sice spíše utopií, ale jako snímek pro nedělní odpoledne s rodinou bych ho určitě doporučil. Nehledě na to, že Julia je prostě kost!

3) Harry Potter

Harry Potter

Harry Potter

Myslím, že všechny Harry Potter filmy jsou povedené a zaslouží si tady být. Pro mě nejzajímavější je ovšem proměna herců Emy Watson, Daniela Radcliffa nebo Rupperta Grinta od dětství přes dospívání až po dospělé a zkušené herce.

4) Pelíšky

Touto českou klasikou nikdy nic nezkazíte, ba naopak. Spousta nezapomenutelných hlášek o nerozbitných skleničkách či plastových lžičkách a skvělí herci, to vše nabízí tato česká komedie.

5) Vykoupení z věznice Shawshank

Posledním filmem z této pětky je Vykoupení z věznice Shawshank, neboli nejlépe hodnocený film v databázi čsfd. Film o přátelství a odvaze, opět s hvězdným obsazením, prostě musíte vidět!

Napiště mi, které filmy by byly ve Vaší osobní nej pětce!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s