Nejlepší seriály všech dob

Jestli jste fanouškem seriálů, ať už amerických nebo jiných, určitě Vás potěší tento příspěvek. Rozhodl jsem se zveřejnit několik mých nejoblíbenějších seriálů, od kterých se nemůžu odtrhnout a mohl bych se sledovat pořád dokola.

Pokud máte rádi dobrodružství a zápletku, určitě se mrkněte na „nekonečný“ seriál Ztracení (v originále Lost). Tenhle seriál zachvátil před lety celý svět a byl hodně oblíbený i u nás. Já preferuji anglickou verzi s titulky, ale určitě je možné sehnat i dabing. Příběh o nehodě letadla, které se zřítilo s pasažéry na palubě je poutavý a věřte, že jedna epizoda Vám stačit nebude.

Dr.House

Dr.House

Dalším výborným seriálem, který byl odvysílán na TV Nova byl Dr.House. Story o geniálním doktorovi morousovi, který vyléčí všechny nemoci byl také velký trhák. Bez Gregova týmu by to ovšem nebylo ono!

Pokud máte radši komedie, u kterých se zasměje, pak doporučuji Přátele. Tento nesmrtelný seriál s hvězdami jako Jennifer Aniston určitě stojí za to vidět, navíc se skutečně pobavíte.

Dalším geniálním počinem je Breaking Bad, v české verzi se s tím myslím setkáte jako Perníkový táta. Příběh o Waltovi, učiteli chemie na střední škole, který onemocní rakovinou a rozhodne se vyrábět meth neboli perník Vás zaujme. Sledovat vývoj Walta, který se stává úspěšným výrobcem této drogy a jeho parťáka Jesseho je skutečně něco. Napětí nechybí.

Samozřejmě je tu spousta dalších skvělých novějších seriálů, jako House of Cards, Modern Family nebo HIMYM, ale tyhle čtyři jsou prostě klasika.

A co vy? Jací jsou Vaši favoriti? Sledujete seriály online nebo na DVD?

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s