P.K.

Viděli jste film PK? Jestli ne, vřele doporučuji. Já ho shlédla jedním dechem a to má téměř 3 hodinovou stopáž. PK je film vyrobený v Indii, v továrně na firmy. Nelekejte se Bollywoodu, film s barevnými a písněmi a tanci, takový jaký Bollywood je. Ale to co film vypovídá je z mého pohledu velice zajímavě zpracované. Děj, filmu se pomalu rozvíjí, seznamuje nás s postavami a jejich příběhy a asi od poloviny to začíná být konečně to pravé ořechové. I když jde o návštěvu z vesmíru, není to žádné scifi, ale film má opravdovou hloubku a myšlenku.

pk_650_122614062652

PK je mimozemšťan, který je vysazen na naší planetě. Hned po prvních chvílích pobytu mu je ukraden ovladač, kterým si můž

e přivolat svou loď. Nezbývá mu tedy nic jiného, že ho začít hledat. Souběžně s tím se přeneseme do Evropy, do Bruselu, za indickou studentkou Jaggu a jejím přítelem. Když se rozejdou, Jaggu se vrací zpátky k rodině do Indie a náhodou potkává PK, který ji zaujme na první pohled tím, jak vyčuhuje z davu.

PK se seznamuje se vším, co k životu na naší planetě patří a bez čeho ztracený ovladač nemůže najít. Seznámil se také s náb

oženstvím, poznal, že když lidé něco chtějí, modlí se k Bohu a uctívají ho. Zmatený množstvím Bohů, nerozuměl vůbec ničemu. Na kterého se má obrátit? Který je ten pravý?

Osud na sebe nenechává dlouho čekat a cesty PK a Jaggu se ještě několikrát setkají, až se Jaggu rozhodne pomoci PK ztracený ovladač najít. PK lidem vysvětluje, že jsou na špatné cestě…co dělají špatně? Podívejte se na PK.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s